13 Aralık 2008 Cumartesi

bende blog site yaptım

..evet arkadaşlar, dediğim gibi, sanal ortam internetin faydalarından çok iyi yararlanıyoruz .aylardan beridir arıcılık ile ilgili araştırmalarım oldu.bu araştırmaları bazen kitaplardan,bazen eski arıcılardan,bazende internet ortamından yaptım.ve gördümki arıcılık ile ilgili bilgi paylaşımı için çok güzel siteler ve çok iyi çalışmalar var. özellikle güncelolayları anında yakalamamızı sağlayan forum siteler ve blog siteler .buna isdinaden erken olabilir ama bende hemen bir blog site yapmış bulunmaktayım inşallah yapmış olduğumuz arıcılığa benimde bir katkım olur ve burdan güzel,güncel bilgiler paylaşımı gerçekleştiririz

3 yorum:

 1. Giresunlu hemşerim bloğun hayırlı olsun,aramıza hoşgeldin.

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler.çok çok saol hemşerim tanışalım neresindensiniz?

  YanıtlaSil
 3. arıcılık ve Arı ürünlerinin Tek Adresi arıcılık malzemeleri ve arı bakımı zahmet ve emek ve bunların yanı sıra bilgi gerektiren bir iştir.
  Arıcılık konusunda uzmanlaşmış kurumsal bir siteden bahsetmek istiyorum sizlere, bundan 25 yıl önce iki profesyonel arıcının bilgilerini diğer arıcılarla paylaşmak istemesiyle kurulmuş olan uzman arıcılık ve tarım ürünleri ltd şti istiklal mah. Reşadiye Esnafı sk. No:27/ E ESKİŞEHİR adresinde hizmet vermektedir.
  Arıcılık konusunda uzmanlaşmış şirket arı ve arıcılık ürünlerinin yanı sıra bu işi yapan ve yapmak isteyen arıcılara meraklılarına gerekli teçhizat ve bilgi hizmetide vermektidir. Şirket kendi bünyesinde kurmuş olduğu Esbal markasıyla kendi üretimi olan bal çeşitleri ve arı ürünlerinin satışını da yapmaktadır.
  Esbal markalı ürünleri saymak gerekirse Hayıt Balı, Petek Balı, Büğdüz Balı, kestane balı, Kayı Balı ve saf arı sütü gibi ürünleri bulunmaktadır.
  Arıcılık mesleğinde kendini kanıtlamış ve diğer arıcılara bilgi ve deneyimlerini amaçlayan şirket arıcılık işini bir adım öteye götürürek kendi yetiştirmiş olduğu Ana arı (kraliçe arı) satışı da yapmaktadır. Arıcılık mesleği hakkında daha ayrıntılı bilgi ve gerekli malzeme ve teçhizat desteği için www.uzmanaricilik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Arı ürünleriyle daha sağlıklı bir yaşam elde temek isteyen okurlarımız ise www.uzmanaricilik.com un kendi üretimi olan arı ürünlerinin satışını yapmış olduğu www.esbal.com.tr adresini ziyaret ederek makul fiyatlı ürünlerin tadını çıkarabilirler.

  YanıtlaSil