8 Şubat 2009 Pazar

canın sıkılıyosa sende albu çıtaları perçinleme işini kim çıkardı bilmiyorum ama hem güzel oluyor ,hem sıkıntılı...çekilen tellerin esnememesi için güzel bi çalışma ama oldukçada zahmetli .bu yüzükleri buralarda bulamadım haliyle.istanbuldan aldım geldim iş üstüne iş çıkardım kendime .görüldüğü gibi çıtaların yapılmış bitmiş hali güzel duruyo ama gelin birde bana sorun..bunlar kotçularda çıtçıt düğmesinin arkalıkları biraz büyük bence .ama telleri çekerken çok kolaylık sağlıyor..arıcılar için geliştirilmişi olsa çok daha güzel olur.bunları üreten atölyelerden tanışları olan varsa yaptırmaya değer1 yorum:

 1. arıcılık ve Arı ürünlerinin Tek Adresi arıcılık malzemeleri ve arı bakımı zahmet ve emek ve bunların yanı sıra bilgi gerektiren bir iştir.
  Arıcılık konusunda uzmanlaşmış kurumsal bir siteden bahsetmek istiyorum sizlere, bundan 25 yıl önce iki profesyonel arıcının bilgilerini diğer arıcılarla paylaşmak istemesiyle kurulmuş olan uzman arıcılık ve tarım ürünleri ltd şti istiklal mah. Reşadiye Esnafı sk. No:27/ E ESKİŞEHİR adresinde hizmet vermektedir.
  Arıcılık konusunda uzmanlaşmış şirket arı ve arıcılık ürünlerinin yanı sıra bu işi yapan ve yapmak isteyen arıcılara meraklılarına gerekli teçhizat ve bilgi hizmetide vermektidir. Şirket kendi bünyesinde kurmuş olduğu Esbal markasıyla kendi üretimi olan bal çeşitleri ve arı ürünlerinin satışını da yapmaktadır.
  Esbal markalı ürünleri saymak gerekirse Hayıt Balı, Petek Balı, Büğdüz Balı, kestane balı, Kayı Balı ve saf arı sütü gibi ürünleri bulunmaktadır.
  Arıcılık mesleğinde kendini kanıtlamış ve diğer arıcılara bilgi ve deneyimlerini amaçlayan şirket arıcılık işini bir adım öteye götürürek kendi yetiştirmiş olduğu Ana arı (kraliçe arı) satışı da yapmaktadır. Arıcılık mesleği hakkında daha ayrıntılı bilgi ve gerekli malzeme ve teçhizat desteği için www.uzmanaricilik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Arı ürünleriyle daha sağlıklı bir yaşam elde temek isteyen okurlarımız ise www.uzmanaricilik.com un kendi üretimi olan arı ürünlerinin satışını yapmış olduğu www.esbal.com.tr adresini ziyaret ederek makul fiyatlı ürünlerin tadını çıkarabilirler.

  YanıtlaSil